Білозірська громада
Черкаський район, Черкаська область

Оприлюднення проекту рішення про затвердження норм споживання послуг з централізованого постачання питної води на території смт Ірдинь

     Білозірська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білозірської сільської ради «Про затвердження норм споживання послуг з централізованого постачання питної води на території смт Ірдинь» повний текст проекту рішення буде доступний на офіційному сайті Білозірської сільської ради: http://www. http://bilozirska.gromada.org.ua , а також за місцем знаходження Білозірської сільської ради на дошці оголошень за адресою: село Білозір'я, вул. Незалежності 168, Черкаського району, Черкаської області, 19635 та за адресою Ірдинської селищної ради на дошці оголошень за адресою: смт Ірдинь, вул.Соборності, 2, Черкаського району, Черкаської області, 19630.

     Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом місяця з дня опублікування розробником проекту рішення Білозірською сільської радою за адресою: село Білозір'я, вул. Незалежності 168, Черкаського району, Черкаської області, 19635.

Про затвердження норм споживання послуг з централізованого постачання питної води на території смт Ірдинь