Черкаський район, Черкаська область

Білозірці на святкуванні дня села Мокрої Калигірки Катеринопольського району

25 червня цього року в селі Мокра Калигірка Катеринопільського району  відбулося свято – День села. З дружнім візитом, привітаннями і подарунками до сусідньої громади завітали і білозірці.

Свято проходило в садибному парку села.

Цікавою та незвичною для всіх нас була атмосфера свята.Кожен територіальний округ села разом зі своїм депутатом, підготував свою «світлицю»з сільським хатнім інтер’єром та столом достатку.

Господарі «світлиці»презентували свої витвори:вироби з дерева, вишиванки, картини та різноманітні hand – made роботи.

Журі тяжко було визначити переможця.

Святкову атмосферу свята яскраво урізноманітнили виступи артистів художньої самодіяльності Центру культури та дозвілля.

Це старша група студії «Грація»,пара Т. Демури та Д. Кусяки( керівник І. В. Дмитрієнко) та вокалісти Л. Танцюра та Н. Боркута(керівник Н. Боркута).

Поїздкою залишилися всі задоволені, адже крім позитивного настрою вона містила і пізнавальний характер. Ми ближче познайомилися з історією,культурою та традиціями Катеринопільщини.