Черкаський район, Черкаська область

«Червона шапочка» з 01.09.2016 по 20.09.2016 проведено профілактичні заходи

На виконання Законів України «Про дорожній рух» від 30.06.93 р. № 3353-ХІІ (із змінами та доповненнями) «Про дошкільну освіту» від 11.07.2011р. № 2628-ІІІ (із змінами), плану спільних заходів Управління превентивної діяльності ГУ НП в Черкаській області та управління освіти та науки Черкаської облдержадміністрації щодо проведення профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі» та з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, з метою захисту життя та здоров’я дітей, формування у дітей навичок безпечної поведінки на вулицях у дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» з 01.09.2016 по 20.09.2016 проведено профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі.

Метою проведення профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі» є  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань пропаганди безпеки дорожнього руху , пропаганда безпеки дорожнього руху у трудовому колективі та серед батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров' я, як учасників дорожньо-транспортних руху.