Дитячий садок «Червона шапочка»

В ДНЗ "Червона шапочка" 10 жовтня було проведено виставку з природнього матеріалу "Білозір'я - дружня козацька родина", в якій прийняли активну участь батьки разом зі своїми дітками, де проявили свою творчу фантазію та креативність.

В групі "Гномики" ДНЗ "Червона шапочка" Білозірської ОТГ відбулося осіннє свято з драматизацією казки "Солом'яний бичок". Велика подяка вихователям Стадник О.Ю. та Вовк С.М., батькам вихованців за організацію і проведення свята.

Сьогодні в дитсадочку радості багато, бо сьогодні у малят перше вересневе свято!

Випускний бал в ДНЗ "Червона шапочка" Білозірської ОТГ

Флешмоб " Маленькіі українці" ДНЗ "Червона шапочка", Білозірська ОТГ

В ДНЗ "Червона шапочка" ( відповідно до розпорядження Білозірської ОТГ) відбулося об'єктове тренування з ЦЗ, використовуючи засоби індивідуального захисту.

Свято до Дня матері в групі "Гномики" ДНЗ "Червона шапочка"

В ДНЗ "Червона шапочка", Білозірської ОТГ пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

В дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка»  розпочався Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. З педагогічними працівниками проведено круглий стіл «Роль  дидактичних ігор в формуванні основ безпеки життєдіяльності дошкільників».

В ДНЗ "Червона шапочка" Білозірської ОТГ відбулася атестація педагогічних працівників.

Весняне свято в молодшій групі "Зірочки", ДНЗ "Червона шапочка" Білозірської ОТГ.

В дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» відбулося методичне об’єднання педагогів дошкільних навчальних закладів Білозірського освітнього округу.

З початку нового року в ДНЗ "Червона шапочка" започаткували випуск газети "Дошкільнятко", в якій висвітлюються новини, поради для батьків, цікава інформація!

« Прощання з ялинкою»

Новий  рік – найкраще свято для нашої малечі . Та прийшов  час  прощатися з нашою ялинкою- красунею.   23 січня  в закладі  проведено розвагу для дітей  — « Прощання з ялинкою».  Діти із задоволенням водили улюблені хороводи, виконували танці, дивилися виступи інших груп, читали вірші, грали і танцювали під сучасну новорічну музику. Дитячі виступи, ігри  з дорослими  радували  та веселили  малюків. А в кінці дітей очікувала весела дискотека.

До побачення  Ялинка – веселинка, чекаємо  в Новому 2019 році !

«Подаруй дитині радість»

В дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» до Дня Святого Миколая відбулася акція «Подаруй дитині радість». За підтримки батьків вихованців зібрано іграшки, канцелярське приладдя, одяг та відвезено до дитячого будинку «Малятко» в м.Черкаси.
Адміністрація дошкільного навчального закладу висловлює подяку батькам за підтримку та небайдужість.

В дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.

В дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» проводяться ремонтно-опоряджувальні роботи по підготовці приміщення та території до нового навчального року. Батьки вихованців приймають активну участь  у ремонтних роботах.

В дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» відбулося святкування Великодня.

Зі світлим святом, Пасхою святою

Всіх від душі вітали ми сьогодні!

З Христовим воскресінням і весною,

З днем радісним, щасливим Великоднім!

«Гаджети – користь чи шкода?»

Атестаційна комісія в ДНЗ "Червона шапочка"

Зустріч лікаря-стоматолога з дошкільнятами

Колективні перегляди занять

«Червона шапочка» з 01.09.2016 по 20.09.2016 проведено профілактичні заходи

Міжнародний день захисту дітей у дитячому садочку «Червона шапочка»

Перший випускний «Прощавай, садок дитячий!»

Святкування Великдня (фото)

Зустріч з учасником АТО Ковтуном М.М (фото)

Тиждень безпеки в ДНЗ  «Червона шапочка» (фото)

Атестація ДНЗ «Червона шапочка» (фото)