До уваги користувачів субсидій!!!!

В Україні створено Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій на базі держпідприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

Фахівці цього центру перевірили реквізити персональних даних усіх отримувачів житлових субсидій. Домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, чиї персональні дані не відповідають вимогам законодавства,  розрахунок субсидії буде заблоковано. Зокрема, всім домогосподарствам, де є діти віком від 14 років.

Згідно з ч.2 статті 21 закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Отож усі отримувачі житлової субсидії, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають донести ПАСПОРТНІ ДАНІ та ідентифікаційний код до 30 квітня 2018 р. у відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Білозірської сільської ради.

За відсутності таких даних призначення житлової субсидії вам заблокують, що унеможливить розрахунок субсидії починаючи з травня 2018 р.