Дошкільна освіта «Навчання для змін»

Дошкільна освіта є найважливішою сферою реалізації прав людини, забезпечення рівних можливостей в отриманні якісної освіти. Адже, основа майбутньої особистості закладається у ранньому віці. Знання та уміння, набуті в дитинстві - це коріння, і чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. На базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради  18 травня 2016 року для спеціалістів та методистів з питань дошкільної освіти був проведений науково-практичний семінар з проблемами «Професійне вдосконалення педагогів через використання методичною службою інтерактивних форм навчання». В роботі семінару взяла участь спеціаліст з питань освіти та охорони здоров’я Білозірської сільської ради Чорна С.А.