Черкаський район, Черкаська область

Голова громади

Міцук Володимир Павлович

Народився 28  липня 1961 рок на Чернігівщині , проживаю в с. Білозір”я  з 1986 року    ,  З 1978 по 1983 роки навчався в Полтавському сільськогосподарському інституті на зооінженерному факультеті,здобув  кваліфікацію зооінженера.

Здобув  другу вищу освіту в Національній  Академії державного управління при Президентові України 2009-2012 роки,магістр державного управління.

Працював на посадах зоотехніка, головного зоотехніка на Чернігівщині, завідуючим фермою, головним  зоотехніком агрофірми «Біле озеро» с.Білозір”я, займався підприємницькою діяльністю, начальником відділу комунальної власності Черкаської районної ради. Обирався депутатом сільської ради та депутатом районної ради.

• В 2010 року обраний на посаду сільського голови с. Білозір’я.
  • В 2015 році обраний  на посаду сільського голови  ОТГ Білозірської сільської ради(с.Білозір’я,селище Баси,СМТ Ірдинь).

Одружений,дружина Міцук Валентина Олександрівна - приватний підприємець.

Маємо двох дорослих синів,одружені.

Я та моя сімя до кримінальної відповідальності не притягувалися.

Проживаю в селі Білозір’я,маю приватний будинок.