ІІІ. Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

Про розгляд проекту Детального плану території частини території в адміністративних межах Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області (за межами населеного пункту) під розміщення об’єкту енергетичної інфраструктури «БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ потужністю 5 МВт» ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНІ СИСТЕМИ».

Про розгляд проекту Детального плану території частини території в адміністративних межах Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області (за межами населеного пункту) під розміщення об’єкту енергетичної інфраструктури «БУДІВНИЦТВО ФОТОВОЛЬТАЇЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ потужністю 9,9 МВт».

Проект рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Проект «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження відповідного Положення на 2018 рік»