ІV. Діючі регуляторні акти

Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 23.06.2018 року №62-6/VІI «Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на 2019 рік»

Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 27.06.2017 року № 39-2/VII «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження відповідного Положення на 2018 рік»

Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 23.06.2018 року №62-6/VІI

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 27.06.2017 року № 39-2/VII «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження  відповідного Положення на 2018 рік»

Про встановлення ставок місцевих податків і зборів та затвердження відповідного Положення на 2018 рік