Черкаський район, Черкаська область

Концерт Дня пам’яті і примирення та Дня Матері

О  14 годині в Центрі культури і дозвілля відбувся святковий концерт.

Глядачів вітали аматорські колективи с. Білозір’я: танцювальна студія «Грація» (кер.Дмитрієнко І.В.),  вокальна студія «Сяйво» (кер. Боркута Н.О.), аматорський  хоровий колектив «Терниця» (кер. Харченко В.І.), танцювальний гурток «Тандем» (кер. Московченко Т.), вокальна студія «Вікторія» (кер. Іванов В.А.) та учні музичної школи (кер. Буркалов О.М.).

Цікаві хореографічні композиції, ліричні змістовні пісні, запальні танці  тепло приймали вдячні глядачі.

Так склалося, що   День Перемоги і День Матері майже співпали. І тому другий блок концерту був присвячений жінці -  матері, трудівниці, берегині життя на Землі. В знак любові, поваги , пошани і глибокої вдячності  аматори – діти і дорослі- дарували матерям свої  творчі  дарунки: пісні, танці, добрі та щирі слова.

Квіти від сільського голови всім матерям  подарував В.П.Міцук.

Жінка  - мати – це особливий витвір Всевишнього.

Вона, мов ангел – охоронець,

Услід за нами на землі, з – за хмар.

І любить так, як більш ніхто на світі!

Воздай же, Господи, їй радості щодня!

Як Богородицю у лик святих зачисли!

А ми в граніті виб’ємо ім’я.

Бо світ без Матері – не виживе, немислим!

День 9 Травня подарував білозірцям  багато позитивних емоцій ,  естетичну насолоду і побажаннями  здоров’я, миру, спокою , достатку,радості в родинах і в нашій  славній Україні.