Черкаський район, Черкаська область

Купальське свято в Ірдині

7 липня  в селищі Ірдинь  святкували Івана Купала.

Для дітвори протягом дня працювали атракціони  і   розваги.

В першій половині дня колективи Ірдиня і колектив Білозірської сільської ради змагалися в конкурсі на кращу козацьку кашу. Переможцями стали всі учасники, бо  старалися і каші були смачними.  Тож грамотами відділу культури і призами були нагороджені всі учасники конкурсу. Покуштувати і оцінити уміння кашоварів змогли всі  бажаючі.

Святкову купальську програму жителям Ірдиня  подарували творчі колективи  Білозірського Центру  культури та дозвілля. Як і годиться , до присутніх  з вітальними словами звернулися сільський голова  - В.П.Міцук і селищний староста  - Максимов О.Л.

Глядачі з цікавістю спостерігали за дійством, яке відбувалося на сцені.  Обрядові, народні та естрадні пісні звучали у виконанні аматорського хорового колективу «Терниця» (кер. Харченко В.І.), окремих  солістів   - Н. Тупицької та Н. Боркути, Лєни і Даші Танцюри, О.Демиденко і Л. Плодистої.

А студія танцю «Грація»(кер. Дмитрієнко І.В.) і учасники танцювального гуртка «Тандем» (кер. Т. Московченко) зачарували  глядачів  купальським хореографічними композиціями  та запальними танцями.

Сподіваємося , що жителі селища Ірдинь отримали насолоду і задоволення від  свята.