Черкаський район, Черкаська область

Міні-EdCamp у Черкасах

Понад 200  учасників з Черкас та Черкаської, Вінницької, Кіровоградської областей завітали до обласного центру , щоб взяти участь у міні-EdCamp Черкаси, серед них були 14 експертів з Києва, Харкова, Одеси, Острогу, Черкас та Тального.

Міні-EdCamp Черкаси проходив  на базі Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка, де діяли 12 експертних та 12 учительських паралелей. Учительські паралелі формувалися безпосередньо учасниками шляхом вибору  тем, які  їх цікавлять, а експертні паралелі охопили як освітні так і технічні теми. Тематика конференції: Якою повинна бути сучасна освіта? ІКТ в освіті, нові педагогічні технології, освіта і освіченість, духовність сучасної людини.

Вітання учасникам регіональної конференції міні-EdCamp Cherkasy через відеозвернення  передали Олександр Елькін та Марина Пащенко, натхненник та експертка в побудові спільноти EdCamp в Україні.

Не стоїть і осторонь від такого прогресивного освітнього руху  і наша громада. Учасником цього заходу була  спеціаліст структурного підрозділу з питань освіти та охорони здоров'я  Валантирець Наталія. Вона говорить,що відвідавши  міні-EdCamp Черкаси,  по-перше, ознайомилася з досвідом роботи колег з різних куточків нашої області та не тільки,  поділилась власним досвідом, по-друге, знайшла однодумців для реалізації освітніх проектів нашої громади, по-третє, отримала масу позитивних емоцій та вражень від знайомства з цікавими людьми».

Міні-EdCamp Черкаси проводився за підтримки організаторів  руху EdCamp Ukraine (www.edcamp.org.ua), менторської підтримки The EdCamp Foundation (www.edcamp.org), оcвітніх Продюсерів та технологічних гурманів П@Ель (www.pael.pro), Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА», а також за підтримки Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні та регіональних партнерів.