Білозірська громада
Черкаський район, Черкаська область

Новини

« Прощання з ялинкою»

Дата створення: 13:36 23.01.2018

Новий  рік – найкраще свято для нашої малечі . Та прийшов  час  прощатися з нашою ялинкою- красунею.   23 січня  в закладі  проведено розвагу для дітей  — « Прощання з ялинкою».  Діти із задоволенням водили улюблені хороводи, виконували танці, дивилися виступи інших груп, читали вірші, грали і танцювали під сучасну новорічну музику. Дитячі виступи, ігри  з дорослими  радували  та веселили  малюків. А в кінці дітей очікувала весела дискотека.

Привітання з Днем народження

Дата створення: 12:50 23.01.2018

Сьогодні свій День народження святкує Колеснік Юрій Миколайович, голова Білозірської Академії футболу. Щирі побажання, щастя, успіхів у будь-яких починаннях, душевного тепла, взаєморозуміння. Нових зустрічей, нових здобутків, здійснення всіх бажань. З Днем народження!

22 січня – День Соборності України

Дата створення: 12:58 22.01.2018

22 січня – День Соборності України. Ця дата є однією з найважливіших історичних дат для народу України. Для сприяння формуванню та розвитку громадянської та національної самосвідомості учнів і відзначення цієї пам’ятної дати учнями Опорного навчального закладу проведено захід.

День Соборності України

Дата створення: 12:33 22.01.2018

Шановні жителі громади! День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Віталій Запорожець виборов 3-тє місце у турнірі із настільного тенісу

Дата створення: 10:56 22.01.2018

21 січня м. Черкаси. Віталій Запорожець виборов 3-тє місце у турнірі із настільного тенісу, приуроченого до свята Водохреща.

Жителі смт. Ірдинь потерпають від негоди

Дата створення: 17:06 21.01.2018

4 дні жителі смт. Ірдинь потерпають від негоди. Немає можливості відновити світло через перевантаження роботи працівників Обленерго. Сьогодні за ініціативи сільського голови забезпечені питною водою жителі Ірдиня. Заклади освіти та охорони здоров'я працюють в звичному режимі, підключені до переносних дизельних підстанцій.

19 січня відбулося відкриття паркової зони та робочого місця по видачі ІД-краток

Дата створення: 18:38 19.01.2018

19 січня відбулося відкриття паркової зони з сонячним деревом, робочого місця по видачі ІД-краток та біометричних закордонних паспортів в Білозірській ОТГ.  Участь у заході взяли сільський голова В.П. Міцук, Народний депутат України С.Я. Рудик, заступник голови Черкаської ОДА Я.Г. Березань, депутат Черкаської обласної ради В.М. Коваленко, голова Черкаської РДА А.А. Яріш, голова Черкаської районної ради О.П. Собко, директор Черкаського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» С.В. Слинько, жителі громади. З новорічними вітаннями та колядою перед присутніми виступили хор Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради та творчий колетив Опорного навчального закладу.

Все про медичну реформу!

Дата створення: 12:54 19.01.2018

Вітаємо з Хрещення Господнім!

Дата створення: 11:58 19.01.2018

Вітаємо з Хрещення Господнім! Нехай Бог завжди оберігає вас і ваші будинки, а на душі завжди буде спокій!

Увага! Несприятливі погодні умови!

Дата створення: 11:27 19.01.2018