Білозірська громада
Черкаський район, Черкаська область

Новини

З Днем державної служби

Дата створення: 09:22 23.06.2018

Шановні держслужбовці! Вітаємо Вас з професійним святом та бажаємо усіляких гараздів. Нехай Ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює всі умови для побудови громадянського суспільства. Висловлюємо Вам велику вдячність за те, що ви стоїте на захисті державних інтересів України. Зі святом Вас, дорогі працівники державної служби!

Пам’ять жива вічно

Дата створення: 16:47 22.06.2018

Указом Президента №1245/2000 від 17 листопада 2000 року день 22 червня був проголошений як «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні». Цей день встановлено на згадку про початок Другої світової війни, яка забрала десятки мільйонів людських життів. Українці зі зброєю в руках внесли величезну допомогу у розгром нацистської Німеччини. Під час війни кожен п’ятий українець загинув. На фронтах війни боролися з ворогом і наші земляки, з яких Чмиренко Микола Романович та Стрижаченко Олексій Аврамович удостоєні звання Героя Радянського Союзу, Бідан Андрій Никифорович – повний кавалер орденів Слави. Виставка-пам’ять «Як довго ця війна тривала» представлена до цього дня у Білозірській центральній бібліотеці. Тут можна переглянути чимало цікавих матеріалів про події Другої світової війни, книги та інші матеріали. В Білозірському народному музеї біля експозиції, присвяченій подіям Другої світової війни проведено музейну годину «Трагедія і подвиг – ціна війни». Під час заходу відвідувачі познайомились зі сторінками історії періоду війни та роками окупації в Україні, дізналися про героїчні подвиги своїх земляків. Тож пам’ятаймо про тих, хто ціною свого життя боровся за мир, щастя і добробут рідної землі, пам’ятаймо про страшні випробування, які довелося пережити українському народу.

Кусяка Мар’яна переможцець обласної премії за заслуги в розбудові молодіжної політики

Дата створення: 15:08 22.06.2018

Молодих та активних відзначили в Черкаській ОДА. Сімом черкащанам вручили сертифікати на одержання обласної премії за особливі заслуги в розбудові молодіжної політики - у розмірі 3 тис. грн. кожному. Серед переможців і Мар"яна Кусяка з Білозірської ОТГ. Завжди активна була у школі та на сьогодні - і в Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького, де навчається на І курсі ННІ економіки і права по спеціальності "Публічне управління та адміністрування".Є головою студентської ради інституту.  Вітаємо Мар'яну Кусяку з черговим здобутком! Вона дійсно цього заслуговує!

Громадські консультації щодо розміщення об’єкту енергетичної інфраструктури

Дата створення: 15:02 22.06.2018

22 червня 2018 року в приміщенні Центру культури та дозвілля Білозірської сільської ради відбулися громадські консультації щодо розміщення об’єкту енергетичної інфраструктури «Будівництво фотовольтаїчної електростанції потужністю 9,9 МВТ в адмінмежах Білозірської сільської ради (за межами населеного пункту).

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Дата створення: 10:46 22.06.2018

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Тясминський каньйон: "перевтілення" за європейські 7 мільйонів

Дата створення: 16:33 21.06.2018

«Не було туристів - не було проблем. З'явилися туристи – з'явилися й проблеми». Такими словами починає екскурсію Тясминським каньйоном директор Кам'янського літературно-меморіального музею Пушкіна і Чайковського Олександр Мушта. У сучасному світі сільського туризму та маркетингу лише природньої краси недостатньо, треба дати не тільки видовищ, а й забезпечити гостей комфортом. Із розумінням цього на Кам'янщині у новоствореній об'єднаній територіальній громаді вирішили скористатися можливостями та розвинути місцевість за допомогою європейських партнерів.

«Громада, дружня до дітей та молоді»

Дата створення: 14:34 21.06.2018

Білозірська ОТГ стала одним із двадцяти пілотних муніципалітетів з впровадження Дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ» всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», наразі ведеться активна робота з підготовки аналітичного звіту щодо актуального положення дітей та молоді у громаді. 21 червня 2018 року відбулася зустріч з робочою групою Міжнародної Асоціації «Євростратегія», що виступає в якості єдиного імплементуючого партнера ЮНІСЕФ з впровадження зазначеної ініціативи, який супроводжує громади у процесі становлення для отримання статусу «Кандидат у Громаду, дружню до дітей та молоді».

Дидактико - методична сесія «Освітній простір сучасного вчителя початкової школи:1 клас»

Дата створення: 13:45 21.06.2018

Протягом 17-20 червня 2018 року на базі Опорного навчального закладу «Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст.» Білозірської сільської ради відбулася дидактико - методична сесія «Освітній простір сучасного вчителя початкової школи:1 клас» вчителів початкових класів. Програма сесії передбачала підготовку вчителів початкових класів, які будуть впроваджувати Державний стандарт початкової освіти з 01 вересня 2018 року. Тренери - модератори: С.О. Петренко, О.О. Мазуренко, А.В. Крупенко протягом трьох днів ознайомили учасників із основними підходами та сучасними методиками викладання в початковій школі в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа».  Учасники тренінгових занять мали змогу в цікавій та змістовній формі поглибити знання про організацію освітнього процесу першокласників за проектом «На крилах успіху».

Роботи з встановлення паркану на території Сільського клубу

Дата створення: 13:32 21.06.2018

Трохи про проекти-переможці по Бюджету участі та їх реалізацію. Сьогодні на території Сільського клубу, де розміщений дитячий майданчик, проводять роботи з встановлення паркану. Хоч це і не проект-переможець "Безпечний дитячий відпочинок", проте саме з паркану почалася його реалізація. Це перший крок до безпечногого дитячого перебування на території Сільського клубу. Всі добре пам'ятають яким "чудовим та своєрідним" була огорожа навколо клубу. Отже, було прийнято рішення, що спочатку проведуться роботи з встановлення паркану. Наступним кроком буде вже безпосередньо і сам проект-переможець, який передбачає захисне покриття для діток, щоб вони могли бігати не боячись впасти та забитися.