Білозірська громада
Черкаський район, Черкаська область

Новини

Засідання координаційної ради бюджету участі

Дата створення: 16:38 26.09.2017

26 вересня відбулося засідання Координаційної ради з впровадження бюджету участі (громадського бюджету) в Білозірській ОТГ. Члени координаційної ради розглянули такі питання:

НАВЧАННЯ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ МОЛОДІЖНОЇ СФЕРИ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ З ВРАЗЛИВОЮ КАТЕГОРІЄЮ ПІДЛІТКІВ ТА МОЛОДДЮ

Дата створення: 16:21 26.09.2017

19-22 вересня 2017 р. Державний інститут сімейної та молодіжної політики спільно з МБФ «Альянс громадського здоров’я» при підтримці Міністерства молоді та спорту України проводив І етап навчання, для першої – пілотної групи, з підвищення кваліфікації за програмою «Специфіка соціальної роботи серед підлітків та молоді з вразливих категорій населення враховуючи ґендерно-чутливий підхід, за участі мультидисциплінарних команд».

Стежками партизанської слави

Дата створення: 10:42 26.09.2017

Стежками партизанської слави пройшли учні Ірдинського НВК на чолі з вчителем фізкультури Шиятим О. А. В цьому році Олег Анатолійович змінив традиційний маршрут, щоб познайомити гуртківців з історичною пам'яткою 16 сторіччя - Ірдинським виноградським свято-успенським монастерем та місцем дислокації партизанського загону. Всі втомлені, але задоволені повернулися додому.

Чергова сесія Білозірської сільської ради №45

Дата створення: 17:58 25.09.2017

25 вересня 2017 року відбулася чергова сесія Білозірської сільської ради №45 за підтримки сучасного обладнання системи поіменного голосування "Рада Голос", на якій було представлено депутатів проміжних виборів округу №16 Скрипку Ю.І. та округу №19 Віру І.І.

«Мартин Боруля»

Дата створення: 14:39 25.09.2017

22 вересня Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради зустрічав гостей – Черкаський академічний обласний український музично – драматичний театр імені Тараса Шевченка. О 13 годині для дітей молодшого віку шкіл села Білозір’я та селища Ірдинь актори театру представили музичну казку «Візок чудес» ( за мотивами казки І.Франка «Лис Микита» та українських народних казок). О 17 годині дорослі глядачі мали змогу отримати естетичну насолоду і позитивні емоції від перегляду комедії «Мартин Боруля» ( за п’єсою І.Карпенка – Карого). Щира подяка акторам за професіоналізм, творчість і позитив. Навіть проблеми з електропостачанням не змогли зашкодити грі акторів. Вони вміло знаходили вихід із непередбачених ситуацій. Всі глядачі залишились задоволені від перегляду п’єси і щедро аплодували, дякуючи митцям.

Привітання з Днем народження

Дата створення: 14:20 25.09.2017

25 вересня День народження  святкує Люта Наталя Олександрівна, начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та з питань захисту прав дітей виконавчого комітету Білозірської сільської ради.

«Інститут третього віку» для пенсіонерів Білозірської громади на Черкащині

Дата створення: 14:35 22.09.2017

«Інститут третього віку» -це новий напрямок роботи територіального центру по обслуговуванню та наданню соціальних послуг населенню Білозірської сільської ради.

Привітання з ювілеєм

Дата створення: 10:50 22.09.2017

22 вересня 2017 року своє 45-річчя святкує Синельник Ірина Анатоліївна, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Білозірської сільської ради.

В Ірдинському НВК відбувся велофлешмоб, приурочений Дню миру

Дата створення: 09:51 22.09.2017

21 вересня в Ірдинському НВК відбувся велофлешмоб, приурочений Дню миру. Учасники пробігу провели хвилинку реквієм біля стелли Героям Небесної Сотні та вшанували пам'ять воїнів, що загинули під час визволення селища від окупантів під час Другої світової війни. Ми за мир, ми проти війни!

Всесвітній День миру

Дата створення: 09:41 22.09.2017

21 вересня 2017 року відзначається Всесвітній День миру. Цього року тема Дня Миру "Разом задля миру: повага, безпека та гідність для всіх" відображає сутність глобальної ініціативи РАЗОМ, яка наголошує на важливості поваги, безпеки та гідності кожного, хто змушений залишити свою домівку у пошуках кращого життя. Педагоги та учні філії опорної школи підтримали Всеукраїнську освітню кампанію "Голуб Миру" та сприяли проведенню заходів таких як уроки миру, а також взяли участь у флешмобі "Голуб Миру" зі створенням масових формацій у формі голуба миру.