Білозірська громада
Черкаський район, Черкаська область

Новини

Привітання з Днем народження

Дата створення: 10:30 18.11.2017

18 листопада свій День народження святкує Ковтун Станіслав Іванович, депутат сільської ради.

Срібний призер змагань із настільного тенісу

Дата створення: 15:48 15.11.2017

Білозірчанин Ігор Завгородський у складі студентської команди Київського національного університету технологій та дизайну срібний призер змагань із настільного тенісу між ВНЗ за програмою XXII Спартакіади "Під золотим куполом Печерська".

14 листопада в Білозірській ОТГ вперше відбувся Обласний семінар для директорів Будинків культури.

Дата створення: 09:51 15.11.2017

14 листопада Центр культури та дозвілля Білозірськоі сільської ради зустрічав гостей-директорів та керівників художніх районних та міських Будинків культури.Всіх присутніх привітав голова громади-В.П.Міцук.Роботу ЦКД презентувала директор закладу Л.В.Лопушан.Підтвердженням розповіді були творчі доробки аматорських колективів ЦКД.Це:аматорський хоровий колектив "Терниця",вокальний ансамбль"Співай душа",студія танцю"Грація",вокальна студія "Сяйво",ансамбль"Зоряне намисто",дует сестер Носенко.Глядачі,а це справжні майстри в галузі культури,тепло зустрічали аматорів.Користуючись нагодою директор ЦКД,привітала всіх присутніх з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.На згадку про зустріч всі:і аматори ЦКД,і гості заспівали Гімн культпрацівника.

Увага! На дорозі діти!

Дата створення: 09:41 15.11.2017

Увага! На дорозі діти! В дошкільному підрозділі Ірдинського НВК проходить Тиждень дорожньої безпеки дітей. Дитину цікавить вулиця й усе, що на ній відбувається,і часто захоплений чимось новим, маленький пішохід потрапляє в небезпечні для життя ситуації. Тому важливо вже в дошкільному віці навчити дітей орієнтуватися в довколишній місцевості. В закладі діти вивчають основи Правил дорожнього руху: дорожні знаки,правильно переходити вулицю, як поводитись на дорозі, де можна гратися,що потрібно робити ,щоб не сталося лиха.

Срібний призер Відкритого чемпіонату Полтавської області з таєквондо

Дата створення: 09:39 15.11.2017

Білозірчанин Вадим Запорожець срібний призер Відкритого чемпіонату Полтавської області з таєквондо. На шляху до фіналу здолав бронзового призера Чемпіонату Європи, але й затратив багато сил. Їх і не вистачило у головному поєдинку. У фіналі, за рівної боротьби, Вадим поступився 2:1.

Шкільна Газета

Дата створення: 18:38 13.11.2017

В цьому році Шкільний парламент Білозірської ЗОШ І-ІІ ступенів випустив шкільну газету "Наша шкільна країна", в якій учні пишуть статті про всі виховні заходи, що проходять в школі, цікаві та повчальні статті про добро і милосердя, шкільні анекдоти, а також вітають учителів з Днем Народження. Шкільна газета виходить 1 раз на місяць. Саме вона є інформаційним джерелом для громадськості села та батьків, учнів та вчителів.

Орден «Лицарський хрест добровольця»

Дата створення: 16:00 13.11.2017

13 листопада побратими старший солдат Сергусь Ігор та сержант Бурбело Роман, які проходили службу разом з Віктором Єременком з перших днів, передали в музей Орден «Лицарський хрест добровольця», яким Віктор Єременко нагороджений посмертно.

Місяць шкільної бібліотеки закінчено

Дата створення: 15:51 10.11.2017

В ОНЗ "Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст." місяць шкільної бібліотеки закінчено. Підведено підсумки. Діти отримали подарунки. Класні колективи 3Б та 6А - переможці акції "ЗБЕРЕЖЕМО ! ПОПОВНИМО БУДЕМО ЧИТАТИ! "- в нагороду отримали екскурсію на хлібобулочних завод "Формула смаку ", який відвідали сьогодні. 

Голосування по "Бюджету участі"

Дата створення: 15:43 10.11.2017

Активно проходить голосування по "Бюджету участі" у шкільній бібліотеці Опорного НЗ "Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст". Сподіваємось, вибір буде правильним та практичним.