Міжнародний день інформаційної спільноти

Дата: 17.05.2016 07:58

Сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день інформаційної спільноти, який покликаний популяризувати інфокомунікаційні технології.

27 березня 2006 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Резолюцію, в якій проголосила 17 травня Всесвітнім днем інформаційної спільноти.

До 2006 року його святкували як Міжнародний день електрозв’язку чи Всесвітній день телекомунікацій ООН. Сьогодні ж Міжнародний союз електрозв’язку – спеціалізована установа ООН, до якого входить понад 180 країн світу. Штаб-квартира МСЕ знаходиться в Женеві.

Інформаційні технології, увійшовши в життя кожного з нас, сприяють суттєвим, якісним змінам у всіх сферах діяльності.

Важко сьогодні переоцінити значення інформатики, ІТ-технологій та і всіх видів діяльності, пов’язаних з використанням комп’ютерів. Вони надають сучасній людині необмежені можливості доступу до інформації, самовдосконалення і самоосвіти.

Цей день – професійне свято всіх програмістів, веб-дизайнерів, системних адміністраторів, редакторів Інтернет-видань, Інтернет-провайдерів, а також усіх, хто зайнятий у сфері інформаційних технологій.

Джерело: pon.org.ua