Занедбаний відгодівельний комплекс на Жашківщині незабаром запрацює

Дата: 31.03.2016 08:01

Відгодівельний комплекс по вирощуванню молодняку великої рогатої худоби в селі Соколівка Жашківського району незабаром запрацює. Торік, після придбання, його реконструкцію розпочало ТОВ «Фуд Солюшн», повідомляють в управлінні АПР облдержадміністрації.

Відгодівельний комплекс, до складу якого входять 9 телятників, свинарник, низка обслуговуючих будівель та споруд, був занедбаний більше 20 років. Однак починаючи з кінця минулого року тут вже проведені роботи з реконструкції як тваринницьких приміщень, так і обслуговуючих будівель та споруд. Територію комплексу повністю огородили.

Загалом відремонтували чотири приміщення на 450 голів кожне, в які незабаром поставлять близько 1000-1500 голів молодняку великої рогатої худоби, у решті 5 приміщеннях роботи тривають. Відремонтували кормоцех. Також тут планують найближчим часом придбати обладнання та техніку для обслуговування поголів’я.

В управлінні відзначають, що цей комплекс може стати для району унікальним, адже на одному виробничому майданчику в майбутньому планується утримувати найбільше молодняку ВРХ на Жашківщині – до 5 тисяч голів.

Зауважимо, ТОВ «Фуд Солюшн» – один з представників холдингу OSI  Food Solution, всесвітнього партнера компанії МакДональдз починаючи з 1955 року з постачання м’ясних напівфабрикатів для сандвічів по всьому світу.