Головою регіонального відділення ВАССР обрали Володимира Міцука

Дата: 29.08.2016 08:15

26 серпня, у Черкасах відбулися установчі збори регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних голів. Головою регіонального осередку ВАССР обрали голову Білозірської об’єднаної громади Володимира Міцука.

Володимира Міцука черкащани охарактеризували як досвідченого, висококваліфікованого, рішучого керівника, тому й обрали його одноголосно.

Обговорювали також питання об’єднання територіальних громад. На Черкащині й досі є лише три об’єднані громади (в Одеській області, наприклад, понад 20). Але й у цьому учасники зібрання зуміли знайти свій позитив: мовляв, це означає, що процес об’єднання йде без жодного тиску “зверху”, люди продумано й без поспіху ухвалюють рішення про те, з ким і як їм об’єднуватися.

Джерело: УНН-центр