Некролог

Дата: 06.01.2017 08:16

Працівники Білозірської сільської ради, працівники освіти нашої громади - в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Єпринцевої Тетяни Миколаївни, вчительки початкових класів Білозірської загальноосвітньої школи І ступенів.
Серце перестало битися лише на 44 році життя. Наша громада знала її як мудру людину, віддану своїй професії. Водночас, вона була Людиною, у якої сотні наших односельців отримували допомогу чи просто пораду.
     Висловлюємо щирі співчуття родині покійної, поділяємо її горе. Вона була щасливою донькою, дружиною, мамою, бабусею, сестрою. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Тетяну Миколаївну.
Нехай милосердний Господь упокоїть її душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.
Вічна Пам'ять!