Наше коріння проросло з козацтва

Дата: 13.10.2016 08:21

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. І водночас у цей день відзначається День українського козацтва. У незалежній Україні це свято офіційно існує з 1999 року (указ Президента України від 7 серпня 1999 року).

З давніх давен  Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу.

З нагоди цього свята у сільській бібліотеці №1 було організовано відкритий перегляд літератури «Наше коріння проросло з козацтва».

Бібліотекар ознайомила з історією виникнення козаччини, з видатними постатями тієї доби. Діти дізналися, які книжки сучасних українських письменників розкривають нам історію козацтва – людей, для яких доля батьківщини була найголовнішим поняттям у житті. Це прекрасна нагода для дітей зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність.