Новинки від бібліотеки

«Коли людина припиняє читати,

вона перестає мислити»

(Д. Дідро)

Нещодавно центральна  бібліотека Білозірської  ОТГ отримала від Черкаської обласної універсальної бібліотеки ім. Т. Шевченка 195 примірників нових книг по Державній програмі поповнення фондів публічних бібліотек україномовними книгами та дві книги по обласній програмі В. Мельниченка «Черкащина в добу Української революції 1917-1921рр.».

Серед одержаних книг твори сучасних українських та світових письменників, зокрема – «Спустошення» Л. Дереша, «Інтернат» С. Жадана, «Покров» Л. Дашвара, «Матфей» та «Синій зошит» М. Дочинця,  18 книг М. та С. Дяченків, «Володар Перснів» Дж. Толкіна  та багато інших.

Одержано велику кількість дитячих книг: «28 днів із життя Бурундука»

І. Андрусяк, «Полліанна» С. Портер, «Дивовижні пригоди в лісовій школі» В. Нестайко, «Веселі пригоди Мицика і Кицика» Ю. Чеповецький, «Знайомтесь: детектив Нишпорка» Г. Касдепке та інші цікаві дитячі видання.

Ця література буде технічно оброблена згідно нових стандартів міжнародної системи класифікування документів УДК та розподілена між бібліотеками громади.

Запрошуємо всіх бажаючих познайомитись з новими надходженнями та вибрати для читання  книгу на свій смак.

Ольга Плодиста, бібліотекар