Європейський День Парків

Дата: 24.05.2016 08:23

Європейський День Парків був організований Федерацією Європарк - це європейська організація, яка об’єднує охоронювані природні території в тридцяти шести європейських країнах. Проведений у перший раз в 1999 році, цей день тепер святкується щорічно по всій Європі 24 травня.
     Дата святкування була обрана не випадково - саме 24 травня 1909 у Швеції було створено перший з дев’яти Європейських Національних Парків.
    Сьогодні Європейський день парків символізує міжнародну солідарність територій, що охороняються. Захід організований з метою підйому профілю заповідників Європи, а також для того, щоб викликати суспільну підтримку їх роботи.
     У цей день проводяться численні заходи на території і навколо заповідників, присвячених святкуванню природної краси Європи та її культурного надбання, висуваючи на перший план їх захист, як в даний час, так і в майбутньому.

Джерело: Ділова Мова