Черкаський район, Черкаська область

Юні дарування Білозір’я на поетичному конкурсі.

26 лютого 2016 року в селі Мошни відбувся районний конкурс  читців, присвячений 202 – річниці від дня народження Т. Г. Шевченка «Уклін тобі, Великий наш Пророче» та 25 – річниці незалежності України за ініціативи районного організаційно – методичного центру народної творчості.  Гідну участь у заході взяли діти  драматичного гуртка «Прем’єра» при Білозірському Центрі культури і дозвілля, чим вкотре підтвердили високий рівень розвитку культури у селі.

Повсякденна увага до проблем культурної сфери з боку сільського голови Володимира Міцука та сумлінна робота директора Центру культури та дозвілля Людмили Лопушан, художнього керівника Людмили  Ткаченко та нещодавно утвореного структурного підрозділу Білозірського виконавчого комітету  - відділу культури (керівник Наталя Люта) стала важливою запорукою блискучих результатів продемонстрованих юними білозірцями.

Позитивну роль у налаштуванні конкурсантів на виступ у  Будинку Культури  с. Мошни, відіграло відвідування ними музею Т. Шевченка, розташованого в колишньому помешканні міщанина Нагановського. Зауважимо, що музей відроджують власними силами та ентузіазмом самі жителі села . Діти дізнались багато цікавого про останнє перебування Великого Кобзаря в Україні влітку 1859 р. на Черкащині.

За рішенням журі, І-ше місце у номінації «Авторський твір присвячений Т. Г. Шевченку» виборов Олексій Лютий,учень 9 класу, 2-ге місце у номінації «Авторський твір патріотичного спрямування присвячений 25-й річниці незалежності України»  та найзворушливіше виконання посіла Наталія Ткаченко, учениця 11 класу. Не залишила байдужими членів журі сценізація уривку твору «Катерина» у виконанні восьмикласників Білозірської загальноосвітньої школи Черненко Ніни , Танцюри Влада, Тараненко Ані, Уперенко Анастасії.  За свою майстерність вони посіли 1-ше місце, у номінації «Твір Т.Г.Шевченка».

Всі учасники та супроводжуючі дорослі отримали масу вражень та задоволення від проведеного заходу.