У парку Перемоги дітей «влаштовуватимуть на роботу»

Дата: 19.07.2017 08:32

22 липня у парку Перемоги відбудеться дитячий профорієнтаційний захід Місто Професій, – інформують у КП «Дирекція парків». Організовує його діловий журнал Community Business Magazine. Мета проекту – дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.

У парковій зоні розгорнуть імпровізоване "Містечко Професій". При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та можливість «влаштуватися на роботу». Після короткого майстер-класу фахівців галузей, (рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, інспектор ДАІ, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо), діти зможуть "випробувати" обрану професію.

Сумлінні «працівники» отримують зарплату, яку зможуть витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташованій на території Міста.

Захід відбудеться з 12-ї до 15-ї години 22 липня.

За довідками можна звертатися до керівника оргкомітету проекту Марини Чаплигіної – 050 086 71 70

Джерело: www.0472.ua