Дата: 18.02.2017 08:15

17 лютого 2017 року в Інституті педагогіки НАПН України м. Києва відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Розвиток початкової освіти: прогнози та їх експериментальне впровадження».

Учасниками круглого столу були заступник директора з навчально-виховної роботи Білозірської ЗОШ І-ІІІ ст. Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області Мазуренко Олена Олександрівна та вчитель початкових класів Ротань Любов Вікторівна.

З доповіддю «Всеукраїнський експеримент як невід’ємний складник прогресивних змін в системі початкової освіти: перші результати і перспективи розгортання»  виступила   головний науковий співробітник відділу інновацій та стратегій розвитку освіти Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук   Цимбалару Анжеліка Дмитрівна .