Об’єднання за інтересами при Терцентрі Білозірської сільської ради

Дата: 03.02.2017 16:40

3 лютого 2017 року, в приміщенні Центру культури та дозвілля, розпочало свою роботу Клуб за інтересами «Зоряне намисто» відділення денного перебування Терцентру Білозірської сільської ради, яке очолює завідувач відділення Зажома Н.В. Членами об’єднання є 20 осіб.

Перша зустріч пройшла зі знайомства, де кожен присутній поринув у спогади та розповів про свої досягнення, своє хобі.

Скидати з рахунків людину, яка досягла певного віку, абсолютно не людяно. Літній вік людини зовсім не означає, що він вже ні на що нездатний.

І мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, але про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягти поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

У рубриці «Вироби з бісеру» член об’єднання, Кім Валентина Миколаївна, презентувала свої роботи з бісеру та розповіла, як навчитися робити такі шедеври.

Валентина Миколаївна наголосила, що робота з бісером – це ціле мистецтво, створювати, не так вже складно, як вважають, головне навчитися необхідним технікам та мати бажання створювати красу.

Всі присутні були зачаровані виробами, терпінням, посидючістю майстрині.

Зустріч закінчилася чаюванням з солодощами та веселими піснями молодості.