Черкаські активісти до майбутнього нересту запланували масштабний наступ на браконьєрів

Дата: 31.03.2016 08:41

Із початком заборони активісти "Автомайдан-Черкаси" планують проводити рейду по виявленню браконьєрів. Про це повідомили активісти на сторінці у Facebook.

Відтак, активісти планують перекрити доступ до води біля всіх основних місць нересту риби.

"Скоро на водоймищах починається нерестовий період – і така тимчасова беззахисність риби приваблює ненажер-браконьєрів, які тоннами знищують майбутнє поголів'я. Із оголошенням нересту ми перекриємо доступи до води біля всіх основних місць нересту риби, більшість із яких знаходиться у Черкаському районі", – констатував керівник штабу громадського формування з охорони громадського порядку "ОГФ "Черкаський Автомайдан" Юрій Кравець.

Для ефективного патрулювання та виявлення браконьєрів проведено кілька нарад у Черкаській районній державній адміністрації, із головами сільських рад, чиї населені пункти знаходяться біля нерестилищ, та на на базі Черкаської РДА створено координаційний штаб.

Водночас як повідомляють у прес-службі Черкасирибоохорони, на Черкащині з першого квітня діятиме заборона на вилов риби.