Виховні заходи до Дня Соборності України в Білозірській ЗОШ І ст.

Дата: 22.01.2017 08:49

22 січня – День Соборності України. Ця дата є однією з найважливіших історичних дат для народу України. Для сприяння формуванню та розвитку громадянської та національної самосвідомості учнів і відзначення цієї пам’ятної дати в школі 19 січня 2017 року були в класах проведені виховні години: 4 клас – «Українська революція та перша незалежність», 3 клас – «День Соборності України» та в 2 класі відкрита виховна година для наймолодших учнів, першокласників, «Тільки разом збережемо незалежність». 20 січня 2017 року всі учні школи переглядали фільм «Акт злуки. Відтворення історичної правди». Третьокласники та четвертокласники після перегляду фільму активно відповідали на запитання вікторини «Це ми повинні знати…» .