У дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» з 14.11.2016 по 20.11.2016 проведено Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 22.11.2016 08:49

Метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху є  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань пропаганди безпеки дорожнього руху, пропаганда безпеки дорожнього руху у трудовому колективі та серед батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я, як учасників дорожньо-транспортних руху.

Практичним психологом Івковою Ю.А. з працівниками дошкільного закладу проведено психологічний тренінг «Сам собі допоможи», сестрою медичною тренувальні вправи з надання долікарської медичної допомоги.

З дошкільниками молодшого та середнього дошкільного віку проведено заняття «Ми – маленькі пішоходи»,  для дітей старшого дошкільного віку проект «Безпека на дорозі».

Наприкінці проведення Тижня безпеки дорожнього руху інструктором з фізкультури Лапай А.С. організовано і проведено день здоров’я «Пригоди в місті Світлофорчиків».