Заходи до дня людей з обмеженими можливостями

Дата: 05.12.2016 08:50

3 грудня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Відзначення цього дня є справедливою шаною суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Тому 3 грудня в Ірдинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів класний керівник 6 класу, Гуржій С.В., разом з дітьми провели виховний захід для учнів 5-8 класів «Жага до життя». Мета даного заходу ознайомити дітей з інформацію про досягнення України на Параолімпійських  іграх,  формувати в учнів почуття милосердя та солідарності з дітьми з обмеженими фізичними можливостями, виховання толерантного ставлення, підтримки, співчуття до інвалідів. На заході учні переглядали відеоролик «Жага до життя», прослухали повідомлення про видатних людей, що мали інвалідність, але знаходили в собі сили займатися політикою, писати картини, романи, вірші, музику. Також виконали невербальну вправу «Паркур відчуттів», де на власному досвіді змогли хоча б трішки відчути, як це бути людиною з обмеженими можливостями.

Практичний психолог, Шевченко А.А., провела арт-терапевтичне заняття на тему: «Світ рівний для кожного» на якому учні руками, без пензлика, намалювали плакати на задану тематику.