Створено пряму телефонну лінію Міністерства освіти і науки України для об’єднаних територіальних громад

Дата: 01.06.2016 08:50

У процесі налагодження управління шкільною мережею, організації опорних шкіл, в органів місцевого самоврядування у об’єднаних територіальних громад (ОТГ) виникає низка питань, з яких потрібні консультації експертів та допомога фахівців Міністерства освіти і науки.

Для встановлення системної комунікації між ОТГ та МОН запрацює пряма телефонна лінія. Відповіді напитання будуть надавати: заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, співробітникидепартаменту загальної середньої освіти, експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізаціїв Україні».

Пряма телефонна лінія працюватиме з 16:00 до 18:00  у червні –  2,  16 та 30,  у липні – 7 та 21.

Номер прямої телефонної лінії: 044 486 24 42.

Питання щодо організації мережі навчальних закладів та управління нею можна надсилати на адресу otg@mon.gov.ua. Відповіді на запитання будуть публікуватися на сайті Міністерства освіти і науки України www.mon.gov.ua  у розділі «Опорні школи».

Джерело: Черкаська ОДА