Новостворений Офіс залучення та підтримки інвестицій слугуватиме механізмом вирішення проблем бізнесу

Дата: 20.10.2016 08:54

Механізмом вирішення проблем бізнесу та здійснення усієї організаційної роботи щодо нових інвестиційних проектів слугуватиме новостворений Офіс залучення та підтримки інвестицій України. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час презентації створення Офісу залучення та підтримки інвестицій України на засіданні Уряду, повідомляють на Урядовому порталі.

– Я б хотів, щоб по кожній області був визначений чіткий індикатор щодо бізнес-проектів за 5-10 позиціями. Там, де “зелений”, – ситуація нормальна, інвестор працює нормально. Як тільки ми маємо інформацію, що десь проблеми з податковою, контролюючими структурами, ми маємо одразу йти на допомогу, щоб зняти усі ці питання, навіть щоб інвестор цього не помічав. Це наше завдання, і завдання робити проекти “під ключ”: є інвестиція, хочеш побудувати завод, підприємства – ми усю організаційну роботу, пов’язану з державою, зробимо за тебе. Будь тільки успішним, роби свою справу”, – зазначив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зазначив, що ініціював створення Офісу залучення та підтримки інвестицій України з метою формування якісного механізму входження і супроводження інвестицій у країні.

Володимир Гройсман висловив переконання, що завдання залучення додаткових ресурсів в українську економіку є абсолютно досяжним.

Залучення інвестицій залежить від Уряду та влади на місцях, підкреслив він. У цьому контексті Голова Уряду закликав представників влади усвідомити важливість їхньої роботи, структур та спонукати усіх на обслуговування бізнесу.

Він подякував Першому заступнику Міністра фінансів Оксані Маркаровій, яка здійснювала формування Офісу та його команди, а також Western NIS Enterprise Fund за підтримку та фінансування у створенні і роботі Офісу.

“Єдине завдання, щоб ми почали дуже швидко набирати обертів і робили якісно свою справу”, – зазначив Володимир Гройсман.

Джерело: Черкаська ОДА