Привітання сільського голови з Днем Вчителя вихователів дитячих садків

Дата: 29.09.2016 17:08

Шановні вихователі і всі співробітники дитячих садків та дошкільної освіти!

Прийміть в цей професійне свято найщиріші вітання з днем вихователя!

Спасибі за мудрість, терпіння і увагу до дітей, адже завдяки вашій щирості, відкритості і трепетним відношенню кожен малюк має чудове дитинство і паростки благополучного майбутнього.

Установа, якого ви всі присвячуєте частина вашого життя, недарма називається дитячим садом. Це місце справді благодатно для росту, розвитку і дозрівання індивідуальностей. Тут кожна дитина оточена увагою, щирістю і вашим теплом.

Адже це ви закладаєте основи особистості і здоров'я. І кожен з вас робить неоціненний внесок у цей процес. Ви всі для нього вчителі!

Адже це ви - вихователь, так трепетно і ніжно, прищеплюєте йому основи ввічливості та вихованості. Саме ви розвиваєте прагнення до пізнання, і тільки завдяки вам, досягнувши шкільного віку, цей ще вчора дитина стає дорослішою і готовим піднятися на нову сходинку свого життя.

Адже це ваші ніжні руки і добре серце, ні разу не залишили дитину недоглянутим, голодним і покинутим. Дякую вам за увагу і турботу. Ваша праця безцінна. Нехай фізичне здоров'я, благополуччя сім'ї і радість у домі супроводжують вас завжди!

Саме завдяки вам, вашій організованості і терпимості дивовижні результати на обличчі кожної дитини. І діти, і їх батьки по-справжньому щасливі.

сільський голова  Міцук В.П.