Сільську академію футболу в об'єднаній громаді на Черкащині визнано кращим об'єктом спортивного призначення

Дата: 18.08.2017 08:57

Напередодні Дня будівельника оголошено переможців конкурсу «Кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2016 році». Захід проводиться щорічно з ініціативи  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Кращим об’єктом спортивного призначення став Навчально-оздоровчий комплекс Білозірської сільської академії футболу для дітей та юнацтва, розташований по вул. Незалежності, 241-Б в селищі Білозір’я - центрі Білозірської об'єднаної громади. Це перший подібний навчальний заклад на Черкащині та найбільший в Україні.

Двоповерховий навчально-оздоровчий комплекс поєднує в собі як приміщення для тренувань юних спортсменів, так і для їх зручного проживання.

Зокрема, функціонують критий спортивний зал для ігрових видів спорту розміром 40х20 м, тренажерний зал, реабілітаційний та медичний центри, їдальня. Також облаштовано сучасний конференц-зал, адміністративні приміщення, роздягальні з душовими кімнатами та гуртожиток на 20 кімнат готельного типу, розрахованих на 40 вихованців академії.

Крім того, відтепер у навчальному закладі є можливість проводити спортивні змагання різних рівнів, зокрема, міжнародні.

Учні Білозірської сільської академії футболу поєднуватимуть тренувальний процес із навчанням у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 с. Білозір’я.

Джерело:  decentralization