Оснащення кабінету географії

Дата: 10.11.2016 09:03

Сьогодні від середньої загальної освіти суспільство чекає формування не тільки високоосвіченої особистості, а й випускника, здатного до самоорганізації, саморозвитку, реалізації власних здібностей, здатного жити та працювати в умовах нестабільності, адаптуватися до внутрішніх та зовнішніх умов.

Важливе значення для здійснення такої мети має курс географії, під час вивчення якого розвивається почуття гармонії з навколишнім середовищем, формується особистісно-ціннісна оцінка світу, відпрацьовується практичні вміння.

Для реалізації навчального процесу вчителю не достатньо тільки добре знати свій предмет, мати високий рівень загальної ерудиції, а і необхідно йти в ногу з часом, для цього потрібне матеріально-технічне оснащення навчального кабінету, яке ми вже маємо. А саме:

• тематичні карти для учнів 6 – 7-их класів;
  • програмні засоби навчання;