День Захисника України в Білозірській ОТГ

Дата: 18.10.2017 09:05

13 жовтня 2017 року  в Центрі культури та дозвілля Білозірської ОТГ  проходили урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

З  молитвою  та вітальними словами до присутніх звернувся настоятель храму  Покрови Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату – отець  Іван.

Сільський голова Міцук В.П. привітав всіх зі святом, вручив  подяки і грошові сертифікати учасникам АТО та подякував усім, хто надає допомогу учасникам АТО.

До привітань  долучився і почесний гість – депутат Верховної ради України  Рудик С.Я.  Уже традиційно   Сергій Ярославович вручає подарунки. Цього разу подарунки отримали жителі селища Ірдинь  : велосипеди для працівників ПМСД та музична апаратура для Будинку культури.

Аматорські колективи Центру культури та дозвілля   підготували для  всіх  святковий концерт.

Глядачі тепло  і  з вдячністю приймали виступи  і вокалістів, і танцюристів. Дебютантами свята були : соліст Ситніченко  Олег та новостворений фольклорний  ансамбль «Зоряне намисто».

Всі присутні  в цей передсвятковий  день отримали позитивний настрій та естетичну насолоду .