Черкащани влаштували флешмоб в одному з ТРЦ

Дата: 25.03.2016 09:05

Дійство приурочили до Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу.

В одному з ТРЦ вчора ввечері черкащани влаштували акцію «Дихай вільно». В рамках акції відбувся музичний марафон, під час якого виступили молоді таланти Черкас. А для дітей влаштували боді-арт. Родзинкою заходу став флешмоб. Одночасно кілька десятків черкащан виконали зарядку.

Під час акції черкащанам, за допомогою листівок, розповідали про туберкульоз, зокрема, симптоми хвороби. Відмова від шкідливих звичок, повноцінний сон, спорт, правильне харчування та свіже повітря допоможуть уберегтися від туберкульозу.

Протягом години організатори – Молодіжний ресурсний центр та Черкаське відділення благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», збирали кошти дітям, хворим на туберкульоз.

Участь у флешмобі взяли волонтери-студенти ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

«До флешмобу ми готувалися 2-3 дні. Акція покликана привернути увагу людей до такої гострої проблеми, як туберкульоз. Хочемо показати, що про своє здоров’я потрібно турбуватися, ведучи здоровий спосіб життя», – розповіла 17-річна студентка-волонтер Юлія Косенко.