Подано на розгляд проект «Будівництво споруд для очищення побутових стічних вод смт. Ірдинь»

Дата: 20.04.2016 09:07

Відділом економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації №2 від 16.03.2016р. «Про Порядок підготовки, оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету», розроблено та подано на розгляд природоохоронний проект «Будівництво споруд для очищення побутових стічних вод смт. Ірдинь Черкаського району Черкаської області на основі використання біоінженерних очисних споруд» в Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Метою проекту є створення належних санітарно-побутових умов для жителів смт. Ірдинь та поліпшення санітарно – епідеміологічного стану довкілля.