Без ялинки не обходяться улюблені зимові свята

Дата: 22.12.2016 09:10

Без натуральної ялинки не обходяться улюблені зимові свята – Різдво і Новий Рік.

Але в ХХІ столітті існує багато різних способів у придбанні зеленої красуні, наприклад:

• Виготовити з дерев’яного, або металевого матеріалу основу (стовбур), та безкоштовно і не завдаючи шкоди для лісу, нарубати нижнього гілля і зложити ялинку власноруч.
  • Придбати ялинку в будь якому лісовому господарстві за помірними цінами, або на базарі села, де вранці їх теж вивозять лісові господарства.
  • А ще краще, так вважають деякі мешканці села, взяти сокиру та підло і свідомо зрубати зелену красуню серед новоствореного парку, який цього річ заклали в центрі села. Де планується встановити лавки, прокласти тротуарні доріжки, провести освітлення. І витратити кошти на встановлення відеоспостереження за об’єктом, щоб «мудрі» мешканці не чинили зло.