Білозірська громада
Черкаський район, Черкаська область

На Черкащині видадуть книгу про становлення української державності

     Безперервність історичного процесу боротьби нації за незалежність держави на території Середнього Подніпров’я, зокрема на Черкащині, планують детально переповісти в новій книзі.

     Обласна адміністрація ініціювала створення публіцистичного видання, в якому презентують етапи становлення української державності. З такою ідеєю виступив очільник області Юрій Ткаченко.

     – Книга має цікаво інформувати широке читацьке коло про нові важливі факти з історії нашої держави від періоду виникнення слов’янства, – зазначив під час засідання творчої групи в адміністрації перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Вона міститиме не лише наукові довідки, а й перекази, легенди, пов’язані з історичними особистостями, місцями, процесами.

     Т.в.о. начальника управління культури ОДА Микола Суховий повідомляє, що нині над концепцією та структурою видання працюють історики, науковці, краєзнавці, працівники архіву. У результаті маємо отримати повноколірне видання зі значним тиражем, що вміщуватиме матеріали, історичні довідки, ілюстрації, карти.

     Книгу планують видати восени цього року за спонсорські кошти.« повернутися до списку новин