Черкаський район, Черкаська область

На Черкащині видадуть книгу про становлення української державності

Безперервність історичного процесу боротьби нації за незалежність держави на території Середнього Подніпров’я, зокрема на Черкащині, планують детально переповісти в новій книзі.

Обласна адміністрація ініціювала створення публіцистичного видання, в якому презентують етапи становлення української державності. З такою ідеєю виступив очільник області Юрій Ткаченко.

– Книга має цікаво інформувати широке читацьке коло про нові важливі факти з історії нашої держави від періоду виникнення слов’янства, – зазначив під час засідання творчої групи в адміністрації перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Вона міститиме не лише наукові довідки, а й перекази, легенди, пов’язані з історичними особистостями, місцями, процесами.

Т.в.о. начальника управління культури ОДА Микола Суховий повідомляє, що нині над концепцією та структурою видання працюють історики, науковці, краєзнавці, працівники архіву. У результаті маємо отримати повноколірне видання зі значним тиражем, що вміщуватиме матеріали, історичні довідки, ілюстрації, карти.

Книгу планують видати восени цього року за спонсорські кошти.