Майстер-класи з писанкарства та витинання провели в Черкасах

Дата: 31.03.2016 09:11

Талановиті вихованці Зразкової художньої студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» і Зразкового художнього колективу «Дивосвіт» Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради разом зі своїми керівниками, Тимошенко Галиною та Оснач Наталію, провели майстер-класи з писанкарства та витинання на папері.

Захід відбувся у рамках Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття», що відбулася на базі КЗ «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

Учасники майстер-класу «Писанка – символ Великодня» дізналися про зміст закодованих символів та навчилися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти. Обираючи зразок писанки, кожен з учасників творив свій витвір мистецтва, який чарував своєю вишуканістю, мініатюрністю та гармонією колориту.

У ході майстер-класу з витинання «Дерево життя» учасники поринули у чарівний світ витинанки. Кінцевим результатом творчої діяльності стали  мистецькі роботи, які вирізнялися високою художньою майстерністю, оригінальністю та креативністю.