Представників ОТГ Черкащини навчали побудові партнерства громади і влади

Дата: 12.10.2017 09:18

Про це представники об’єднаних територіальних громад дізналися під час тренінгу «Децентралізація - нові виклики для налагодження діалогу в об'єднаних громадах». Цей захід 10-11 жовтня провів для них Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України) у партнерстві з Хабом для Центральної України.

Від Білозірської ОТГ на заході були присутні Грищенко І.А., заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров’я, Сіленко О.С., начальник фінансового відділу, Міцук В.О., депутат сільської ради.
Від запрошених експертів - керівника аналітичної групи ГО «Європейський діалог» Олександра Софія та національного експерта зі стратегічного планування Олександра Волошинського - учасники тренінгу отримали важливу інформацію про можливості впливу громади на органи влади, інструменти взаємодії влади і громади, про стратегії розвитку та плани соціально-економічного розвитку, можливості державної та регіональної підтримки розвитку ОТГ.