Шановні друзі

Дата: 17.06.2016 09:22

Шановні друзі! Ми раді вітати Вас на офіційному сайті Служби у справах дітей Білозірської сільської ради! Сподіваємось, що Ви знайдете всю необхідну для Вас інформацію. Будемо завжди Вам раді!

Дитинсто - найважливіший період в становленні особистості... Саме в цей час людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до людей, розуміння їхніх потреб, інтересів, проблем та стану охорони дитинства залежить доля кожної дитини й розвиток суспільства в цілому. Саме тому увага державних органів та недержавних організацій вже не перший рік сконцентрована на тому, як допомогти дітям, які мають право на особливий захист та допомогу з боку держави.

Сирітство, дитяча бездоглядність, інші негативні  явища – це наслідок недостатньої і своєчасної  уваги суспільства до соціальних проблем сімей з дітьми. Україна визнала сім’ю як пріоритетну форму влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ми вирішуємо актуальні питання дітей. Особливе значення приділяємо створенню умов, які б забезпечили можливість кожній дитині або її законним представникам оперативно та без перешкод звернутися за захистом своїх прав.