Участь в проекті «Майстерні сільських ініціатив»

Дата: 07.06.2017 09:24

З 6 по 11 червня 2017 року учні Білозірської ОТГ, випускниця майстерні Кусяка Мар'яна, Вернигор Анна, Красіцький Антон та Щербатюк Олексій, взяли участь в роботі проекту «Майстерні сільських ініціатив», який відбувається на базі відпочинку «Байка» м. Косів Івано-Франківської обл. Під час роботи заключного семінару «Майстерня досвіду» діти з всієї України ділитимуться досвідом щодо реалізації їх проектів та враженнями від участі в програмі. Заключним етапом є відкритий захід «Молодіжна Гражда: територія локальних змін», який відбудеться 9 червня в м. Косів, на якому учасники презентують свої ініціативи, виконані під час програми. Чекаємо блискучої презентації від наших учнів та бажаємо їм успіху.