Урядом затверджено Порядок призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності громадян, які брали участь в АТО

Дата: 30.05.2016 09:26

Уряд затвердив Порядок призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Зокрема, така допомога призначатиметься військовослужбовцям, волонтерам, добровольцям, працівникам підприємств, установ, організацій, які залучалися до забезпечення проведення антитерористичної операції та стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, а також членам сімей осіб, які загинули під час участі в АТО.

Рішення щодо призначення такої грошової допомоги прийматиме відповідна міжвідомча комісія, утворена Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2016 р. № 336

Джерело: Державна служба України