Весна, як жінка, жінка, як весна !

Дата: 06.03.2017 09:29

З пробудженням весни до кожної оселі приходить одне з найчарівніших свят 8 Березня. О цій порі року пробуджуються найкращі квіти землі, линуть найтепліші слова, найчистіші почуття коханим жінкам, матерям, бабусям, бо все високе і благородне в людині – від жінки, яка дарує життя, обігріває теплом своєї душі, боронить від лиха.

Напередодні свята в клубі за інтересами «Зоряне намисто» при відділенні денного перебування Територіального центру соціального обслуговування Білозірської сільської ради відбулося чергове засідання, присвячене Міжнародному жіночому дню «Весна, як жінка, жінка, як весна».

Директор Віра І.І. спільно з завідувачем відділення Зажомою Н.В. розпочали зустріч з прекрасних слів про жінку та теплих слів привітання.

Згадали про історію свята та цікаві факти. Кожна з учасниць клубу пригадала та розповіла про найбільш цікавий момент з життя, що стосується 8 березня. Згадували про перше кохання…

Свято пройшло в теплій доброзичливій атмосфері , як завжди з чаєм, піснями, гуморесками.

А на закінчення свята, кожна жінка отримала гілочку весняних котиків та слова з прекрасними побажаннями від чоловіків, бо жінка в світ приходить для любові.