Турнір з настільного тенісу

Дата: 18.10.2017 09:31

Турнір з настільного тенісу - присвячений до дня Захисника України, який проходив 14.10.17р. в м.Золотоноша. Турнір проходив в трьох вікових категоріях: до 30 років, 30-50 років, 50+ років. В категорії до 30 років Білозір'я представляли Запорожець Віталій та Завгородський Ігорь. По результам жеребкування вони були розведені в різні групи, де кожен в своїй групі посів перше місце. У фінал з групи виходило по 2-ва кращих тенісиста, переконливо здолавши других ракеток, білозірці в останьому матчі вирішували між собою 1-ше та 2-ге місце. У вирішальній грі при рахунку по партіях 2:2 ніхто не хотів поступатися, та все ж перемогу здобув в остінній 5-ій партії Запорожець Віталій. Всих призерів у трьох вікових категоріях було нагороджено цінними призами.