В адміністрації створено робочу групу допомоги об’єднаним громадам

Дата: 04.03.2016 09:31

В районній адміністрації створено робочу групу для надання допомоги об’єднаним територіальним громадам у сфері соціальної політики. До складу групи увійшли заступник голови та керівники структурних підрозділів адміністрації.

— У районі вже є перша об’єднана територіальна громада з адміністративним центром у Білозір’ї. Зараз вони освоюють нові форми роботи і потребують нашої допомоги. Децентралізація передбачає, що органи місцевого самоврядування працюватимуть більш якісно та оперативно і ми готові надати для цього всю необхідну консультативно-методологічну допомогу, — зазначив голова державної адміністрації Костянтин Омаргалієв.

Про особливості виконання повноважень у сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, утворення ЦНАПів, надання адміністративних та комунальних послуг, а також вирішення майнових та фінансових питань, тепер громади консультуватимуть фахові спеціалісти.