Виконавчий комітет  Білозірської сільської ради подав 8 форм пропозиції ідеї проектів до Департаменту регіонального розвитку

Дата: 01.08.2017 09:34

Виконавчий комітет  Білозірської сільської ради у зв’язку з необхідністю підвищення кількісних та якісних характеристик подання проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2018-2020 роки, відіслав 8 форм пропозиції ідеї проектів до Департаменту регіонального розвитку це:

1.   Капітальний ремонт проїзної частини вулиці Незалежності в с. Білозір’я Черкаського району Черкаської області

2. Впровадження  оптимальної моделі роздільного збору ТВП на території Білозірської сільської ради, як засіб покращення екологічного стану

3. Капітальний ремонт приміщення в смт Ірдинь під стаціонарне відділення для людей з інвалідністю та людей похилого віку Територіального центру соціального обслуговування надання соціальних послуг  (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області

4. Встановлення розширеної лінії  по виробництву пелет та паливних брикетів для забезпечення котелень та топочних бюджетних установ Білозірської сільської ради паливом власного виробництва.

5. Капітальний ремонт частини приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Ірдинь для реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей Територіального  центру соціального обслуговування надання соціальних послуг  (надання соціальних послуг) Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області.

6. Створення екологічно-туристичних маршрутів «Лісовими стежками навколо гідрологічного заказника Ірдинське болото».

7.   Створення Центру безпеки громадян Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області.

8. Реконструкція приміщення  школи з добудовою їдальні і майстерні по вул. Лесі Українки  в с. Білозір’я Черкаського району, Черкаської області.