Дата: 15.02.2017 09:35

Досягнення відділу культури, туризму, спорту, сім’ї, молоді та з питань захисту прав дітей:

Протягом звітного року сільські команди брали участь у районних змаганнях у рамках Кубку голів райдержадміністрації та районної ради:

1. 20 березня з баскетболу на зональному етапі у с. Вергуни (4 місце);
  2. 10 квітня з настільного тенісу с. Степанки (5 місце);
  3. 17 квітня з міні-футболу на зональному етапі с. Руська Поляна (2 місце);
  4. 24 квітня з міні-футболу у фінальній стадії с. Руська Поляна (5 місце);
  5. Максим Ігнатов у ваговій категорії 90+ із гирьового спорту виборов 2-ге місце;
  6. 5 червня із гандболу на зональному етапі у с. Руська Поляна (2 місце).
  7. 8 квітня у приміщенні ЦКД  були проведені сільські змагання із настільного тенісу серед чоловіків. Участь в них взяли 8 осіб.
  8. 26 червня до Дня молоді та 20-ї річниці Конституції України у приміщенні ЦКД були проведені сільські змагання із настільного тенісу, дартсу та шашок. Участь у них взяли 23 особи.
  9. 20 липня у приміщенні ЦКД до Міжнародного дня шахів був проведений шаховий турнір.
  10. 15 жовтня у приміщенні ЦКД до свята Захисника Вітчизни та Покрови Пресвятої Богородиці був проведений спортивно-масовий захід по передаванню досвіду гри із шахів та шашок. У ньому участь взяло більше 30 осіб.
  11. Із грудня 2015 р. по лютий 2016 р. сільська команда із міні-футболу брала участь у Зимовому кубку Черкаського району з фіні-футболу. Команда виборола 2-ге місце.
  12. У квітні футбольна команда «Зоря-Зміна» виступала у Кубку Черкаського району з футболу. Дійшла до ¼ стадії змагань.
  13. Протягом травня-жовтня футбольна команда «Зоря-Зміна» брала участь у Чемпіонаті Черкаського району з футболу (Перша ліга). Команда посіла 6 місце.
  14. Із 17 грудня сільська футбольна команда розпочала виступи у Зимовому чемпіонаті Черкаського району з футзалу.
  15. У звітному періоді відділом було надано сприяння у проведенні:

15.1 27-29 квітня Білозірською сільською академією з футболу турніру «Весна-2016» серед дитячо-юнацьких футбольних команд 2006-2007 р.н.;

15.2   10-13 травня на стадіоні ГО «Черкаський Дніпро» відбору слухачів для навчання у Білозірській сільській академії футболу.

15.3 До Дня молоді та 25-ї річниці Незалежності України відбулось нагородження почесними грамотами найактивніших спортсменів села (8 осіб);

15.4  29 вересня за ініціативою відділу сільською радою було затверджено Положення про Центр фізичного здоров’я населення Білозірської ОТГ «Спорт для всіх»;

15.5  У листопаді за кошти сільського бюджету були придбані тренувальні маніжки, футбольна форма, наколінники та волейбольний м’яч;

15.6   У листопаді-грудні забезпечено тренувальний процес сільських команд із настільного тенісу та волейболу;

15.7  Реєстрація громадської організації «Білозірська спортивна сотня «Відродження»;

16.  Для проведення сільських змагань та на потреби сільських команд від спонсорів для постійного користування отримано: дві тенісні ракетки для гри у настільний теніс, 10 тенісних шариків та 3 волейбольних м’ячів;

1. 1 На сайті Білозірської сільської ради у розділі «Спорт» розміщено 25 інформацій, а у розділі «Новини» подано 31 новину про основні спортивні заходи проведені за звітний період. На сторінках районної газети «Сільські обрії» розміщено 3 статті;
  2.  Утворення команд з різних видів спорту;
  3.  Організація сільських змагань із настільного тенісу, дартсу та шашок;
  4. Проведення шахового турніру;
  5.  Забезпечення участі сільської команди у Зимовому чемпіонаті Черкаського району з фут залу.