Перемога проекту

Дата: 11.01.2018 15:36

Саме в сільській місцевості та для сільської громади публічна бібліотека може та має стати культурним центром, вільним простором для зустрічей, спілкування, проведення масових заходів.
Білозірська центральна бібліотека стала переможцем в конкурсі грантових проектів соціальної дії за програмою «Активні громадяни» Британської Ради в Україні.
Метою проекту «Сучасна дитяча книга: потреба громади для розвитку дитини» є зміна традиційного пострадянського формату функціонування та використання сільської бібліотеки на європейський формат публічної бібліотеки ОТГ.
Загальний бюджет проекту 18000 грн., з них – 15000 грн. – фінансування від Британської Ради та 3000 грн. – від Білозірської сільської ради. На цю суму придбано сучасної дитячої літератури в кількості 166 примірників.
Білозірська центральна бібліотека виносить подяку партнеру Британської Ради Черкаському державному технологічному університету, особисто професору кафедри фінансів Олені Березіній за надання допомоги у написанні проекту.

Бібліотекар Ольга Плодиста.