Черкаські сільські громади можуть отримати грант на 20 тис. грн

Дата: 25.03.2016 09:41

Активні сільські громади Черкащини запрошують до участі в конкурсі міні-грантів, переможці якого матимуть можливість поїхати до Польщі. Акцію започаткувала організація «Благодійний фонд «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ» в рамках Проекту «Нові можливості із залучення коштів для сільських громад»  за підтримки ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ».

Конкурс поширюється на Канівський, Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Тальнівський, Лисянський, Звенигородський райони Черкаської області та  Богуславський і Миронівський райони Київської області. Останній термін подання заявок – 25 квітня цього року.

Максимальний розмір гранту – 20 000 гривень.

На подання гранту можна створювати проекти різної тематики, однак важливість конкретної проблеми для місцевої громади має бути обґрунтованою. Також він повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможеться вплинути на розв’язання зазначеної проблеми.

Кількість проектів – у рамках конкурсу планується надати від п’яти до десяти грантів.

Умови конкурсу ТУТ.

Контактна особа:  Анна Бібік, менеджер у соціальній сфері (067 504-25-24, (0472) 56-87-43, e-mail: a.bibik@mhp.com.ua, FB Anna Bibik).